Straipsniai

auklėjimas

  • Vaikų auginimo gairės

    Tai tarsi ta instrukcija, kurios nepridėjo prie vaiko, kai šis gimė. Į jas sudėjom svarbiausius dalykus, į ką turėtų atsižvelgti kiekviena mama ir tėtis.
  • Renkatės darželį?

    Keletas pastebėjimų, rekomendacijų tiems, kurie ieško savo vaikams darželio. Atėję į darželį pirmiausiai pastebim senus langus ar naujai suremontuotas sienas, bet ne jie nulemia, ar mūsų vaikas gerai jausis darželyje. Jei jūs turit noro ir galimybių rinkti savo vaikui darželį, rekomenduojam kelis pagrindinius kriterijus, į kuriuos svarbu atsižvelgti siekiant, kad vaikas gerai jaustųsi darželyje.
  • Vaikai elgesį perima mėgdžiodami

    Vienas esminių vaikų mokymosi, elgesio perėmimo būdų yra mėgdžiojimas - jie ne visuomet girdi, ką jiems sakom, bet visuomet mus mato, kartoja, tai, ką mato. Deja, jie mato ir kartoja ir tai, ko mes nenorėtumėm, kad jie kartotų. Dėl to labai svarbu, būnant tėvais, suprasti šį vaikų, ir ne tik, elgesio principą. Kad nedarytumėm iš vaikų blogiečių, kai jie ima elgtis netinkamai, o paieškotumėm, kas iš vaikų aplinkos panašiai elgiasi, ką vaikai mėgdžioja.

Apie ką rašom

Tag Cloud Example