Pasiūlymai tėvams

Naujamamių konsultavimas

Namie naujutėlis vaikas, pogimdiminė euforija senka, vis daugiau laiko leidžiat namie dviese su vaiku. Kyla klausimai – ir ką dabar su šia nuostabia būtybe veikti? Vaiką į rankas įdavė, o instrukcijas, ką su juo daryti, pamiršo pridėti? Aišku, kad reikia pamaitinti, pakeisti vystyklus, leisti pamiegoti. Ir viskas? Naršot po internetinius forumus su klausimais, kaip ugdyti ir lavinti naujagimį?  Norit, kad vaikas gautų visa, kas geriausia, bet nežinot, nuo ko pradėti?

Siūlome pasikviesti į namus  vaikų elgesio konsultantę. Jums patogiu laiku aptarsim, kas svarbiausia sėkmingai vaiko emocinei, psichinei bei kognityvinei raidai, kaip tai pasiekti. Padėsim gerus pagrindus vaiko raidai ir santykiams jūsų su vaiku pačioje pradžioje. Ir toliau gyvenime bus lengviau orientuotis, koks elgesys su vaiku yra tinkamas, ko tikėtis iš vaiko, ką veikti su vaiku ir kur rasti reikiamos informacijos šiais ir kitais rūpimais klausimais.

Tyrimai rodo, kad daugiausiai pasiekiama vaikų gerovei, kai tinkamai su vaikais elgiamasi nuo pačios pradžios, kai vaikas dar tik susipažįsta su pasauliu, kai mama pratinasi būti mama, tėtis – tėčiu. Gera pradžia padeda pagrindus tolesnei sėkmingai vaiko raidai, ramiau sprendžiami kylantys klausimai. Atrodo, kad laimingai veikystei reikia tiek nedaug, bet kartais tai pasimiršta, kartais pasimeta ir būna gera ir naudinga, kai kas nors primena.  

Rašykit el.p. info@MesVaikystei.lt , jei pasiryžote susitikti, jei kyla daugiau klausimų. Beje, pasiūlymas kol kas galioja tik Vilniaus mieste, gyvenančias toliau galim konsultuoti el.paštu, galime susisiekti ir virtualiai.


Tėvų pokalbių grupė "Tėvystė su šypsena"

Jei jaučiate, kad tėvystės tema kelia daugiau susirūpinimo nei šypsenų, mes galim jums padėti ir suorganizuoti tėvų pokalbių grupę jūsų darželye, mokykloje, klube ar bendruomenėje.  

Duokit pradžią ir surinksim nedidelę grupę iki 10 tėvų ar mamų, kurioje galėsim aiškintis tėvystės rūpesčių ypatumus, kas trukdo ir kas padeda džiaugtis tėvyste, kaip pagerinti ryšį su vaikais, kaip geriau vaikus suprasti, kaip elgtis su vaikais geriausiai, kaip galim, o ne taip, kaip tuo metu gaunasi.

Daug dėmesio skiriam tėvų atsineštiems sunkumams, mintims, atradimams, todėl ir grupė nedidelė. 

 

Norintys rašykite info@mesvaikystei.lt

Jei neturit vietos (pvz., jūsų darželio, mokyklos ar bendruomenės centro), vietą surasime mes.

Seminarai tėvams

Norėti galima

Seminaro metu aiškinamės, kaip išlikti ramiems išgirdus vaikų norus, kurie kartais atrodo nesibaigiantys, kaip atskirti, kuriuos norus būtina tenkinti, ir ką daryti su likusiais.  

 

 

Apie ką rašom

Tag Cloud Example